قهوه در ماه رمضان

بهترین زمان صرف قهوه در ماه رمضان

قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی های دنیاست و این محبوبیت هر ساله رو به افزایش است. یکی از خصوصیات قهوه دوست ها این است که نمیتوانند حتی یک روز را بدون قهوه بگذرانند بخصوص آنها که به کافئین قهوه هم عادت کرده اند. از طرفی در ماه رمضان عادات غذایی روزه داران ناگزیر دچار تغییراتی میشود و در نتیجه قهوه دوست ها ممکن است در یافتن ساعت مناسب برای صرف قهوه در ماه رمضان دچار سردرگمی بشوند.

نوشیدن قهوه در زمان مناسب برای سلامتی بدن و حال خوب شما بسیار ضروری است زیرا نوشیدن آن در زمان اشتباه می تواند روی بدن شما تأثیر نامناسب بگذارد و قهوه باعث تحریک ترشحات معده و اسید معده شود.

دکتر ریتا رامایولیس، متخصص تغذیه، به عاشقان قهوه توصیه میکند که تقریباً یک تا دو ساعت قبل از شروع روزه خود یعنی قبل از سحری خوردن، نوشیدنی مورد علاقه خود را مصرف کنند.

نوشیدن قهوه درست بعد از افطاری هم توصیه نمیشود چراکه می تواند اسید معده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد! پس بهتر است یک یا دو ساعت بعد از افطاری و باز کردن روزه، قهوه بنوشید.

از طرفی اگر از افرادی هستید که کافئین قهوه روی خواب شما تاثیر میگذارد توجه داشته باشید که زمان صرف قهوه خود را نزدیک به ساعت خواب قرار ندهید تا با مشکل بی خوابی روبرو نشوید.

قهوه های ویچینو خوش طعم و با بهترین کیفیت

(کد تخفیف اولین خرید: firstbuy )

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید